Zomermaanden = grote opkuis!
Tijdens de zomermaanden ruimen we onze website op van het oude materiaal! Hierdoor kan je ervaring tijdelijk minder goed zijn.
Bedankt voor je begrip! Bij dringende problemen contacteer de webmaster...

Enthousiaste medewerkers:


De Kernraad zorgt voor de organisatie van Medica, maar zonder de steun van deze enthousiaste medewerkers zouden we niets kunnen verwezenlijken!

VERPLICHTE FUNCTIES:

Hoofdredacteur Infoblad Akuut:
Nele Van Horebeek
akuut@medica.be

Algemene werkgroepenbeheerder:
Tiffany Tang
wgbeheer@medica.be

BeMSA-verantwoordelijke:
Joris De Keersmaecker
bemsa@medica.be

Cultuurverantwoordelijke:
Elle Verschaeren
cultuur@medica.be

DJ-verantwoordelijke:
Robin Willemyns
dj@medica.be

Feestverantwoordelijke:
Luna Antonino
feest@medica.be

Internationaalverantwoordelijke:
Christof Peters
internationaal@medica.be

Major Domus:
Bram Piqeur
majordomus@medica.be

Sociaalverantwoordelijke:
Tine Hacour
sociaal@medica.be

Sportverantwoordelijke:
Marthe Jennis
sport@medica.be

SysOp:
Joris Awouters
sysop@medica.be

Verantwoordelijke Interne Werking:
Aldo Tanushi
internewerking@medica.be

Vice-Barverantwoordelijke (B2):
Marie Lamberigts
tappen@medica.be

Vice-Cursusdienstverantwoordelijke (C2):
Lotte Van Genechten
cursusdienst@medica.be

Webmaster:
Pieter Populaire
webmaster@medica.be

ZaMoverantwoordelijke (B3):
Arno Cuvry
zamo@medica.be


WERKGROEPEN:


De verantwoordelijken worden in vet aangeduid!

WG Barteam: barteam@medica.be
Thomas Vanpoucke
(meer informatie)

WG BeMSA: bemsa@medica.be
Joris De Keersmaecker
(meer informatie)

WG Bloedserieus: bloedserieus@medica.be
Dorien Moorkens, Jo VertÚ, Laura Cox en Evy De Greef
(meer informatie)

WG Cultuur: cultuur@medica.be
Elle Verschaeren

WG Cursusdienst: cursusdienst@medica.be
Delphine Gans (meer informatie)

WG DJ: dj@medica.be
Robin Willemyns

WG EJW: ejw@medica.be
Cedric Vanluyten
(meer informatie)

WG Feest: feest@medica.be
Luna Antonino

WG Galabal: galabal@medica.be
Kelly Schouren
(meer informatie)

WG Groepswerking: groepswerking@medica.be
Marijke Awouters

WG Major Domus: majordomus@medica.be
Bram Piqeur

WG Onderwijs BMW: onderwijs-bmw@medica.be
Lotte Schoenmakers
(meer informatie)

WG Onderwijs GNK: onderwijs-gnk@medica.be
Astrid Goedseels, Leden (meer informatie)

WG PR: pr@medica.be
Victor Van Lishout

WG Ski: ski@medica.be
Aspara van Straaten
(meer informatie)

WG Sport: sport@medica.be
Marthe Jennis
(meer informatie)

Webteam: webmaster@medica.be
Pieter Populaire en Wouter Cypers

Verantwoordelijke? Contacteer de webmaster voor indexering van jouw werkgroep.