Enthousiaste medewerkers:


De Kernraad zorgt voor de organisatie van Medica, maar zonder de steun van deze enthousiaste medewerkers zouden we niets kunnen verwezenlijken!

VERPLICHTE FUNCTIES:

Hoofdredacteur Infoblad Akuut:
Nicolas Leenaerts
akuut@medica.be

Algemene werkgroepenbeheerder:
Liese Gijbels
wgbeheer@medica.be

Cultuurverantwoordelijke:
Saartje Verwaest
cultuur@medica.be

DJ-verantwoordelijke:
Op zoek! Interesse? Stuur een mailtje naar vicepraeses@medica.be
dj@medica.be

Feestverantwoordelijke:
Arno Cuvry
feest@medica.be

Internationaalverantwoordelijke:
Christof Peters
internationaal@medica.be

Major Domus:
Sam Vanden Auweele
majordomus@medica.be

PR-verantwoordelijke:
Olivier Vinckier
pr@medica.be

Sportverantwoordelijke:
Giel Bielen
sport@medica.be

SysOp:
Joris Awouters
sysop@medica.be

Verantwoordelijke Interne Werking:
Lucas Wong
internewerking@medica.be

Vice-Barverantwoordelijke (B2):
Michaël Galouchka
tappen@medica.be

Webmaster:
Wouter Cypers
webmaster@medica.be

ZaMoverantwoordelijke (B3):
Op zoek! Interesse? Stuur een mailtje naar vicepraeses@medica.be
zamo@medica.be


WERKGROEPEN:
De verantwoordelijken worden in vetjes aangeduid!

WG Akuut: akuut@medica.be
Dominique Vervoort, Jan Blykers, Jef Vanhammel, Rayann Sellami, Shana Wouters, Simon Planken
(meer informatie)

WG APC: apc@medica.be
Saartje Verwaest, Anna Van Hoolst, Annelien Dings, Annelies Stalmans, Aurelie Schroë, Camille Clarysse, Cedric Brackenier, Charlotte Dijckmans, Dorien Van Drom, Elise Peeters, Emma Bakelants, Freya Van Laere, Friedel Vulsteke, Isis Carlens, Jonas Brouwers, Julie De Man, Julie Vanhoren, Kamiel Verbeke, Liedewij Bogaert, Liselore De Rop, Nicolas Leenaerts, Sigrid Bollaerts, Théophane Némoz en Timothy Kleijn
(meer informatie)

WG Archief: archief@medica.be
Shana Wouters, Caroline Simoens
(meer informatie)

WG Barteam: barteam@medica.be
Shana Wouters, Andreas Frans, Arnout De Wilde, Astrid Dierickx, Camille Kockerols, Daan Hölscher van Ijzeren, David Berthels, Dieter Deweer, Dries Ceulemans, Emily Boone, Evita Keller, Isaura Leybaert, Jeroen Dekeye, Jeroen Schrevens, Job Engel, Karel Van Den Bossche, Maxime Clerens, Pauline Mertens, Sarah Verbeeck, Silke Tillieu, Thomas Demuynck en Wouter Leemans
(meer informatie)

WG Bloedserieus: bloedserieus@medica.be
Marleen Cornelissen, Mathias Clarysse, Jo Verté en Sara Deneef (meer informatie)

WG Bouw:
Dries Ceulemans, Emily Boone, Kristien Borremans, Maxime Clerens, Wouter Cypers, Jeroen De Haes, Jeroen Dekeye, Thomas Demuynck, Kobe Dewilde, Astrid Dierckx, Job Engel, Daan Hölscher van Ijzeren, Wouter Leemans, Pauline Mertens , Nick Narinx, Jeroen Schrevens, Wouter Schrevens, Jasper Van Criekinge, Karel Van Den Bossche, Sebastian Vandenbroeck, Sarah Verbeeck, Shana Wouters
(meer informatie)

WG Cultuur: cultuur@medica.be
Hazal Erkol, Kamiel Verbeke, Wouter Leemans en Yasmine Petré
(meer informatie)

WG Cursusdienst: cursusdienst@medica.be
Els Crijns, Lore Depoorter, Emily Boone, Nick Narinx, Jessica V, Elise Martelez, Katrien, Lisa, Leen Platteaux, Dieter Deweer, Camille C, Annette V, Eline H, Maria L, Wouter Leemans, Silvie V, Sare Verstockt, Ine V, Sarah M, Elise O (meer informatie)

WG DJ: dj@medica.be
Jona Houthuys, Camille Kockerols, Jeroen Dekeye, Jeroen Schrevens en Lander Dewitte
(meer informatie)

WG Doop: doop@medica.be
Paul Hendrickx, Aline Van der Vorst, Amber Konings, Berend Marcus, Dries Van Leemput, Elien Feremans, Hannelore Geysen, Ine Frederickx, Jef Vanhamel, Laurens Hannes, Linde Verpoort, Manu Joris, Martijn Broux, Mathilde Dumoulin, Nicolas Noyen, Niels Van der Auwera en Ward Eerens
(meer informatie)

WG EJW: eerstejaarswerking@medica.be
Frederick Van Gestel, Axelle Vuylsteke, Eline Vernieuwe, Gwen Sonnemans, Max Martens, Niels Van der Auwera, Paul Hendrickx, Pauline Mertens, Quinten Peeters, Rayann Sellami, Redmer Luning, Thomas Vandepaer, Vincent Maes, Ward Eerens, Wouter Leemans en Youri Bekhuis
(meer informatie)

WG Feest: feest@medica.be
Arno Cuvry
(meer informatie)

WG Foto: foto@medica.be
Steven Geens, Marie De Borre en Thomas Demuynck
(meer informatie)

WG Fotoboek: fotoboek@medica.be
Interesse? vice-praeses@medica.be


WG Galabal: galabal@medica.be
Stephanie Van Mechelen, Tiffany Tang, Delphine Denies, Rani Van Gompel, Lisa de Martelaar en Eline Princen
(meer informatie)

WG Groepswerking: groepswerking@medica.be
Thomas Demuynck, Joris Lenaerts, Sebastian Vandenbroeck, Jasper Van Crieckinge, Shana Wouters

WG Halftime: halftime@medica.be
Ellen Borms, Caroline Simoens, Christophe Schepers, Claudia Warnar, Jeroen Swinnen, Liese Gijbels, Lore Willems, Michiel Vandenbosch, Nick Narinx en Stephanie van Mechelen
(meer informatie)

WG ID: integratiedienst@medica.be
Eline Brouwers, Anette Van Lierde, Anouk Serrien, Claudia Warnar, Jonas Goossens, Joris Hermans, Lander Dewitte, Lode Holsters, Sabine Thieren en Tamasz Bernaerts
(meer informatie)

WG Internationaal: internationaal@medica.be
Andreas Frans, Robina Aerts, David Berthels, Janne Brouckaert, Maxime Clerens, Camille Kockerols, Niels Schellinx
(meer informatie)

WG Interne Werking (IW): internewerking@medica.be
Christophe Schepers, Jan Blykers, Jasper Van Criekinge, Ruben Van Landeghem en Shana Wouters
(meer informatie)

WG Koffie en Thee: koffieenthee@medica.be
Jeroen Wyckmans archief

WG Major Domus: majordomus@medica.be
Sam Vanden Auweele, Stijn Verellen, Michaël Galouchka en Olivier Vinckier

WG Onderwijs BMW: onderwijs-bmw@medica.be
Nick Narinx, Arianne Van Velthoven, Evita Keller, Jessica Vandenhaute, Jone Vanluyten, Sare Verstockt, Silke Tillieu en Stefan Mares
(meer informatie)

WG Onderwijs GNK: onderwijs-gnk@medica.be
Finn Segers, Victor Mazereel, Marijke Awouters, Eline Vernieuwe, Wouter Leemans, Cedric Brackenier, Matthias Boogaerts, Kristien Borremans, Maxime Cleerens, Jeroen Swinnen, Christophe Schepers, Andreas Frans, Anette Van Lierde, Eva Smeets, Jeroen Grouwels, Frederik De Man
(meer informatie)

WG PR: pr@medica.be
Olivier Vinckier, Stijn Verellen, Hediel Madhloum en Babette Salaets
(meer informatie)

WG Promotieweek: promotie@medica.be
Dean De Meirsman
(meer informatie)

WG Roze String: rozestring@medica.be
Interesse? vice-praeses@medica.be
(meer informatie)

WG Ski: ski@medica.be
Meier Audrey, Swerts Jonathan, Vandernbergh Jonas en Vinkensteyn Sebastiaan
(meer informatie)

WG Sociaal/BeMSA:
sociaal@medica.be en bemsaleuven@medica.be
Kristien Borremans, Stephanie Lander, Annelies Geebels, Joris De Groof, Andreas Frans, Tom Spermon, Iris Verbeeck, Lucas Vanhoof, Caroline Vandeneycken, Henri De Ryck, Scott Brugmans, Janne Brouckaert, Shari Zaman, Cedric De Jaegher, Veerle Jong, Viktor Lannoy, Karlien Eggermont, Margaux Straetmans, Charlie Nys, Caroline Martens, Prerna Chaudhary, Jesse Buysse, Goedele Mertens, Jeroen Swinnen
(meer informatie)

WG Sport: sport@medica.be
Tobias Hommels, Astrid Dierickx, Christophe Verheyden, Gert-Jan Vanaken, Giel Bielen, Jannes Cottyn, Julie De Beule, Mattias Van Hattem, Ruben Heremans, Wouter Botermans, Marco Janssen, Yannick van Herck, Tine Huls en Matthias Papen
(meer informatie)

WG Surf: surf@medica.be
Brent Claes
(meer informatie)

WG (W)arme Landen: warmelanden@medica.be
Brent Claes, Jef Vanhammel, Jeroen Swinnen, Matilde Hens en Matthias Boogaerts
(meer informatie)

WG Poster: poster@medica.be
Gavin C. Lo, Wouter Cypers, Job Engel, Jonas Goossens, Lode Holsters, Quentin Jordens, Dries Van Leemput, Alida Vuerinckx

Webteam: webmaster@medica.be
Wouter Cypers en Pieter Populaire