Zomermaanden = grote opkuis!
Tijdens de zomermaanden ruimen we onze website op van het oude materiaal! Hierdoor kan je ervaring tijdelijk minder goed zijn.
Bedankt voor je begrip! Bij dringende problemen contacteer de webmaster...

Enthousiaste medewerkers:


De Kernraad zorgt voor de organisatie van Medica, maar zonder de steun van deze enthousiaste medewerkers zouden we niets kunnen verwezenlijken!

VERPLICHTE FUNCTIES:

Hoofdredacteur Infoblad Akuut:
Nele Van Horebeek
akuut@medica.be

Algemene werkgroepenbeheerder:
Jonas Ver Berne
wgbeheer@medica.be

BeMSA-verantwoordelijke:
Prerna Chaudhary
bemsa@medica.be

Cultuurverantwoordelijke:
Astrid Goedseels
cultuur@medica.be

DJ-verantwoordelijke:
Arne Hermans
dj@medica.be

Feestverantwoordelijke:
Esther Breugelmans
feest@medica.be

Internationaalverantwoordelijke:
Christof Peters
internationaal@medica.be

Major Domus:
Sander Cruysberghs
majordomus@medica.be

Sociaalverantwoordelijke:
Tine Hacour
sociaal@medica.be

Sportverantwoordelijke:
Emma Schreurs
sport@medica.be

SysOp:
Joris Awouters
sysop@medica.be

Verantwoordelijke Interne Werking:
Aldo Tanushi
internewerking@medica.be

Vice-Barverantwoordelijke (B2):
Bram Piqeur
tappen@medica.be

Vice-Cursusdienstverantwoordelijke (C2):
Delphine Gans
cursusdienst@medica.be

Webmaster:
Pieter Populaire
webmaster@medica.be

ZaMoverantwoordelijke (B3):
Arno Cuvry
zamo@medica.be


WERKGROEPEN:
De verantwoordelijken worden in vetjes aangeduid!

WG Akuut: akuut@medica.be
Nele Van Horebeek, Jan Blykers, Jef Vanhammel, Rayann Sellami, Shana Wouters, Simon Planken
(meer informatie)

WG APC: apc@medica.be
Lieselotte Lauwens, Marguerite De Peuter


WG Archief: archief@medica.be
Shana Wouters, Caroline Simoens
(meer informatie)

WG Barteam: barteam@medica.be
Kourosh Ahmadzadeh, Andreas Frans, Arnout De Wilde, Astrid Dierickx, Camille Kockerols, Daan Hölscher van Ijzeren, David Berthels, Dieter Deweer, Dries Ceulemans, Emily Boone, Evita Keller, Isaura Leybaert, Jeroen Dekeye, Jeroen Schrevens, Job Engel, Karel Van Den Bossche, Maxime Clerens, Pauline Mertens, Sarah Verbeeck, Silke Tillieu, Thomas Demuynck en Wouter Leemans
(meer informatie)

WG Bloedserieus: bloedserieus@medica.be
Dorien Moorkens, Jo Verté, Laura Cox en Evy De Greef
(meer informatie)

WG Bouw:
Dries Ceulemans, Emily Boone, Kristien Borremans, Maxime Clerens, Wouter Cypers, Jeroen De Haes, Jeroen Dekeye, Thomas Demuynck, Kobe Dewilde, Astrid Dierckx, Job Engel, Daan Hölscher van Ijzeren, Wouter Leemans, Pauline Mertens , Nick Narinx, Jeroen Schrevens, Wouter Schrevens, Jasper Van Criekinge, Karel Van Den Bossche, Sebastian Vandenbroeck, Sarah Verbeeck, Shana Wouters
(meer informatie)

WG Cultuur: cultuur@medica.be
Astrid Goedseels, Kamiel Verbeke, Wouter Leemans en Yasmine Petré
(meer informatie)

WG Cursusdienst: cursusdienst@medica.be
Simon Planken, Lore Depoorter, Emily Boone, Nick Narinx, Jessica V, Elise Martelez, Katrien, Lisa, Leen Platteaux, Dieter Deweer, Camille C, Annette V, Eline H, Maria L, Wouter Leemans, Silvie V, Sare Verstockt, Ine V, Sarah M, Elise O (meer informatie)

WG DJ: dj@medica.be
Arne Hermans, Camille Kockerols, Jeroen Dekeye, Jeroen Schrevens en Lander Dewitte
(meer informatie)

WG Doop: doop@medica.be
Paul Hendrickx, Aline Van der Vorst, Amber Konings, Berend Marcus, Dries Van Leemput, Elien Feremans, Hannelore Geysen, Ine Frederickx, Jef Vanhamel, Laurens Hannes, Linde Verpoort, Manu Joris, Martijn Broux, Mathilde Dumoulin, Nicolas Noyen, Niels Van der Auwera en Ward Eerens
(meer informatie)

WG EJW: eerstejaarswerking@medica.be
Aspara van Straaten, Axelle Vuylsteke, Eline Vernieuwe, Gwen Sonnemans, Max Martens, Niels Van der Auwera, Paul Hendrickx, Pauline Mertens, Quinten Peeters, Rayann Sellami, Redmer Luning, Thomas Vandepaer, Vincent Maes, Ward Eerens, Wouter Leemans en Youri Bekhuis
(meer informatie)

WG Feest: feest@medica.be
Esther Breugelmans
(meer informatie)

WG Foto: foto@medica.be
Steven Geens, Marie De Borre en Thomas Demuynck
(meer informatie)

WG Fotoboek: fotoboek@medica.be
Interesse? vice-praeses@medica.be


WG Galabal: galabal@medica.be
Tiffany Tang, Tiffany Tang, Delphine Denies, Rani Van Gompel, Lisa de Martelaar en Eline Princen
(meer informatie)

WG Groepswerking: groepswerking@medica.be
Thomas Demuynck, Joris Lenaerts, Sebastian Vandenbroeck, Jasper Van Crieckinge, Shana Wouters

WG Halftime: halftime@medica.be
Ellen Borms, Caroline Simoens, Christophe Schepers, Claudia Warnar, Jeroen Swinnen, Liese Gijbels, Lore Willems, Michiel Vandenbosch, Nick Narinx en Stephanie van Mechelen
(meer informatie)

WG ID: integratiedienst@medica.be
Eline Brouwers, Anette Van Lierde, Anouk Serrien, Claudia Warnar, Jonas Goossens, Joris Hermans, Lander Dewitte, Lode Holsters, Sabine Thieren en Tamasz Bernaerts
(meer informatie)

WG Internationaal: internationaal@medica.be
Christof Peters, Robina Aerts, David Berthels, Janne Brouckaert, Maxime Clerens, Camille Kockerols, Niels Schellinx
(meer informatie)

WG Interne Werking (IW): internewerking@medica.be
Aldo Tanushi, Jan Blykers, Jasper Van Criekinge, Ruben Van Landeghem en Shana Wouters
(meer informatie)

WG Koffie en Thee: koffieenthee@medica.be
Jeroen Wyckmans archief

WG Major Domus: majordomus@medica.be
Sander Cruysberghs, Stijn Verellen, Michaël Galouchka en Olivier Vinckier

WG Onderwijs BMW: onderwijs-bmw@medica.be
Caroline Simoens, Arianne Van Velthoven, Evita Keller, Jessica Vandenhaute, Jone Vanluyten, Sare Verstockt, Silke Tillieu en Stefan Mares
(meer informatie)

WG Onderwijs GNK: onderwijs-gnk@medica.be
Marijke Awouters, Leden (meer informatie)

WG PR: pr@medica.be
Stijn Verellen, Manon Valter, Arne Hermans, Niklas Van Hulle, Elisabeth Venmans, Matthijs Renders, Titia Vercruyssen, Frederik Peeters, Dick Scholtus en Egon Deweerd (meer informatie)

WG Promotieweek: promotie@medica.be
Dean De Meirsman
(meer informatie)

WG Roze String: rozestring@medica.be
Interesse? vice-praeses@medica.be
(meer informatie)

WG Ski: ski@medica.be
Aspara van Straaten, Wouter Leemans, Ellen Borms, Thomas Vanpoucke en Michiel Vandenbosch
(meer informatie)

WG Sociaal: sociaal@medica.be
Tine Hacour, Nathalie Jacobs, Karen Dilissen, Jesse Buysse, Hanne Decoene, Siebe Michielsen, Marianne Stappaerts, Heleen, Eline Mergan, Jens Tamborijn, Prerna Chaudhary, Astrid Goedseels, Tiffany Tang, Marlies Geeurickx
(meer informatie)

WG Sport: sport@medica.be
Emma Schreurs, Astrid Dierickx, Christophe Verheyden, Gert-Jan Vanaken, Giel Bielen, Jannes Cottyn, Julie De Beule, Mattias Van Hattem, Ruben Heremans, Wouter Botermans, Marco Janssen, Yannick van Herck, Tine Huls en Matthias Papen
(meer informatie)

WG Surf: surf@medica.be
Brent Claes
(meer informatie)

WG (W)arme Landen: warmelanden@medica.be
Brent Claes, Jef Vanhammel, Jeroen Swinnen, Matilde Hens en Matthias Boogaerts
(meer informatie)

WG Poster: poster@medica.be
Wouter Cypers, Gavin C. Lo, Alida Vuerinckx, Piter Hillewaert

Webteam: webmaster@medica.be
Pieter Populaire en Wouter Cypers